RUUAEN
Регистрация Войти на сайт
СВАДЕБНЫЕ УСЛУГИ
Агентства
Аренда автомобилей
Артисты
Банкетные залы, кейтеринг
Букеты, бутоньерки
Видеосъемка
Всё для Венчание
Выездная церемония
Гостиницы
Девичник, мальчишник
Живая музыка, свадебный DJ
Макияж, маникюр
Медовый месяц
Мужские костюмы
Обручальные кольца
Оформление свадьбы
Подарки
Прическа, стилисты
Разные магазины
Салоны красоты
Свадебные аксессуары
Свадебные платья
Свадебный журнал
Семейные консультации
Спецэффекты, фейерверк
Тамада, ведущие
Торты, караваи, шоколад
Уроки свадебного танца
Фотосъемка, свадебная книга
Шоу программы
Эксклюзив
В Голандії поженили 6-річних дітей
16.02.2012 21:48 (редактировано 16.02.2012 21:51)

Нідерланди вже давно намагаються показати всій Європі, що в межах цієї країни – неможливе можливо. І ось нова фішка голландців: вперше вони зіграли весілля між 6-річними школярами. Причому, на церемонії, влаштованій за всіма традиціями, прийнятим серед дорослих, наполіг педагог малюків.
Один з учителів, оголосивши, що придумав новий соціальний елемент освіти, відправив під вінець 6-річних учнів. Нареченим став – Маттіас ван дер Лінден, а нареченою його ровесниця – Марлен Кок.
- На перший погляд це все виглядає, як весела нісенітниця, а я хочу привчити людей з дитинства до традиційного шлюбу, – пояснив педагог початкових класів Хенні де Ваал. Церемонія відбулася в міській ратуші в присутності однокласників хлопців. Дівчинку-наречену одягли в білу сукню, а її кавалера – в елегантний костюм.

Заспокоїмо стривожених читачів, цей шлюб – фікція. Він став частиною курсу з суспільствознавства. Замість того, щоб вимовити фразу «Я згоден узяти в дружини …» хлопчик сказав:
- Хочу, що щоб Марлен стала моєю найкращою подругою.
Після церемонії відбувся імпровізований прийом для гостей. Діти пригощали весільним тортом, запиваючи його лимонадом.
13.12.2016 15:23
Пожалуй, для детей это будет одно из самых ярких воспоминаний детства! Хотя, если честно, так и не поняла, в чём заключалась его суть: что должны были осознать дети? То что нужно обязательно вступать в брак и всё? Для Голландии это странно)